flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Аналіз за результатами анкетування щодо опитування відвідувачів стосовно якості функціонування Жовтневого районного суду м. Маріуполя Донецької області

21 січня 2019, 10:56

На виконання рішення Ради суддів України № 53 від 17.09.2018 року за участю Проекту «Система оцінки якості роботи суду: стандарти, критерії, показники та методи» проведено оцінювання рівня задоволеності громадян якістю окремих аспектів функціонування Жовтневого районного суду м. Маріуполя Донецької області.

Опитування проводилося за допомогою «Анкети опитування відвідувачів щодо якості функціонування суду (картка громадянського звітування)» у приміщенні Жовтневого районного суду м. Маріуполя Донецької області, який знаходиться за адресою: м. Маріуполь, Донецька обл., пр. Металургів, 31.  

У анкетуванні прийняли участь 24 відвідувача суду.

Результати анонімного опитування відвідувачів суду взяті до уваги керівництвом суду та будуть враховані у подальшій роботі. Отримані показники є стимулом для подальшого вдосконалення, адже Жовтневий районний суд м. Маріуполя Донецької області завжди прагне до кращих здобутків та результатів. Дякуємо всім тим, хто взяв активну участь в опитуванні. Ваша думка дуже важлива для нас!

Результати анкетування можна подивитися за наступним посиланням тут.

 

 

 

За повідомленням прес-служби суду.